Lokalita

Veľkou výhodou je výborná lokalita pre rodiny s deťmi, ktorá sa nachádza v blízkosti centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlky, školy, reštaurácie, obchody, zdravotné stredisko, lekáreň). V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Family, Tesco, Lidl, Kaufland, Jednota. Lokalita je vzdialená asi 15 min do centra mesta. V okolí je dostatok miest pre športové aktivity (fitness, cykloturistika, turistika).

Legenda

Všade blízko

Žiadne naháňanie sa z jedného konca mesta na druhý a vyčkávanie v dopravných zápchach. Školy, škôlky, obchody nákupné centrá, nemocnica lekárne. Všetko, čo potrebujete ku každodennému životu, máte v blízkosti bydliska.

Voľný čas

V meste pôsobí viacero klubov a skupín, Záhorácke divadlo, tanečné skupiny, Klub priateľov heligónky, šermiarsko - divadelný spolok. V Mestskom kultúrnom stredisku a Záhorskej galérii sa konajú výstavy a divadelné, hudobné a tanečné predstavenia

Športove aktivity

Lokalita Mlyny je ako stvorená pre športové aktivity. Hneď za domom je cyklocesta, ktorá vedie na Kunovskú priehradu a hrad Podbranč. Len kúsok od domu mate futbalový štadión, zimný štadión, plaváreň, tenisový klub, kick box klub, posilňovňu, všade sa dostanete za pár minút.