O projekte

Resort Mlyny je jedinečný projekt mestského bývania, ktorý ponúka komplex murovaných samostatne stojacich rodinných domov 5+1 s garážou v radovej zástavbe. O celkovom rozmere 185 m2 obytnej plochy + 12 m2 terasa. 

Nachádza sa v exkluzívnej lokalite IBV Mlyny Senica. Navrhli sme pre Vás ideálne riešenie, ktoré prináša spokojné bývanie pre každého člena rodiny a to v lokalite, ktorá má silný potenciál. V našom projekte realizujeme výstavbu piatich nízkoenergetických samostatne stojacich rodinných domov v radovej zástavbe. 

Resort Mlyny je to pravé, pokojné a harmonické miesto, kde si spolu s rodinou vytvoríte svoj nový domov vo vyššom štandarde, kde budete spolu tráviť čas a každý člen rodiny si nájde svoje pohodlie.

Projekt disponuje ponukou najnovších stavebných technológií a zameriava sa na vyššie nároky, kvalitu a komfort bývania, ktorý je prispôsobený vaším podmienkam, to všetko za veľmi rozumnú cenu.


Exteriér

Každý člen rodiny si tu nájde svoje pohodlie. 

Ponúkame vám moderný design, príjemné posedenie na terase, samostatnú garáž, miesto na dvore pre hru vašich detí, či pre rodinné grilovanie.

GalériaInteriér

Resort vám ponuka ideálne miesto pre komfortné, štýlové bývanie s množstvom príležitostí pre vaše voľnočasové aktivity, či relax po práci. 

Atraktívny design spolu s modernými technológiami a s použitím moderných materiálov sú optimálnou voľbou pre bývanie na celý život.

Galéria

185 m2 obytného priestoru

Na skok, kam si poviete..

Vlastná garáž